עורך דין להסכם גירושין בראשון לציון – גישור בהסכמה

עורך דין ונוטריון ומגשר מוסמך שחר גולדנברג עורך לצדדים המגיעים אליו הסכם גירושין שהינו הסכם שנועד לסכם את כלל הנושאים הנוגעים לגירושין הכוללים:
גט , כסף ורכוש , משמורת הילדים , הסדרי הראייה של הילדים , מזונות הילדים , ונושאים אחרים הקשורים לפרידת הצדדים.  ההסכם נעשה בהסכמה ובשיתוף פעולה של הצדדים ומיועד למנוע התדיינות משפטיות בפני הערכאה המשפטית.

הפנייה לערכאות משפטיות יכולה להיות תהליך ארוך שכולל דיונים משפטיים שמצריך את בית המשפט או בית הדין הרבני להכריע בחילוקי הדעות ולהכתיב לצדדים את תנאי פסק הדין.

הדיונים בערכאות מכריחים את הצדדים לחשוף בפני בימ"ש או ביה"ד פרטים אישיים וכמוסים שעלולים לגרום אי נעימות ואף מבוכה לבני הזוג , דבר  שמעלה את רף המתח והופך את הליך הגירושין לטעון ומורכב.

להסכם גירושין יש יתרונות רבים  כך שצד המעוניין בהשגת דבר ספציפי וייחודי שלרוב יתקשה לקבלו באופן בלעדי במקרה של הכרעה ע"י בימ"ש או ביה"ד כאשר במסגרת משא ומתן יש יכולת לצדדים לוותר על דברים מסוימים על מנת לקבל בתמורה דברים אחרים שהם רוצים ,
כאשר עורך הדין הוא עורך דין מנוסה ונבון הוא ידע ליצור תחושה של הדדיות ושיתוף פעולה כך שכל צד ירגיש שבע רצון .
מצב דברים של סיום הסכסוך תוך גישור על הפערים בין הצדדים הוא דבר טוב תמיד בטח ובטח כאשר יש ילדים משותפים לבני הזוג ועליהם להמשיך להיות בקשר בעל כורחם בגלל ההורות המשותפת

עורך דין לגירושין , הסכם גירושין , דיני משפחה

הסכם גירושין יכול להיות כשיש הבנה והידברות ואף צד לא מנסה לעשוק את האחר, הסכם טוב מוגדר ככזה כאשר כל צד מרוויח קצת ומפסיד קצת כאשר במכלול הדברים ההסכם הוא טוב וסביר בנסיבות העניין ,למעשה כל אדם יודע מהם הדברים החשובים לו שעליהם אינו רוצה להתפשר עליהם.

בניסוח הסכם גירושין עו"ד יכול לייצג את שני הצדדים יחד ולעזור להם להגיע לעמק השווה , ובמצב זה עו"ד מחויב לשני הצדדים באופן זהה.

לעומת מצבים בהם יש לצדדים רצון להגיע להסכם גירושין אך כל צד מעוניין לשכור לעצמו עו"ד באופן עצמאי , אז עורך הדין של כל צד ייצג את לקוחו באופן בלעדי וידאג לאינטרסים של לקוחו באופן מקסימאלי.

חשוב לציין כי כל הסכם גירושין חייב אישור של בית המשפט לענייני משפחה או בית הדין הרבני.

לעו"ד ונוטריון שחר גולדנברג יש את הניסיון והסבלנות להגיע לידי הסכם טוב וממצה כך שההסכם יכיל בתוכו את כל הנושאים שיש בהם על מנת להביא את הסכסוך לסיומו באופן סופי.

עו"ד שחר גולדנברג קשוב ללקוחותיו ונותן את תשומת הלב הראויה לרצונותיו של הלקוח.