תאונת דרכים הינו אירוע מצער בלתי צפוי שיכול לקרות לכל נהג או הולך רגל.
משטרת ישראל מחויבת לחקור תאונת דרכים כשאדם נהרג או נפגע אך במקרים של תאונת דרכים ללא נפגעים בנפש המדיניות של משטרת ישראל היא לא להתערב.
סיטואציה של חקירות תאונות דרכים על ידי המשטרה כשנגרם נזק בלבד לרכב או לרכוש הן רק במצב כשנעברה עבירה פלילית או תעבורתית קשה של הנהג או שנגרם נזק קיצוני לרכוש.
לאחר חקירה במשטרה של תאונת דרכים כפי שתואר להלן משטתאונת דרכים - עורך דין שחר גולדנברג רת ישראל מתערבת ומביאה לידי הגשה של כתב אישום בגין תאונת הדרכים כנגד האשם בתאונה.
המשטרה מבצעת חקירת בוחן תנועה של התאונה כאשר בוחן התנועה הוא למעשה חוקר משטרה לענייני תעבורה וגובה עדויות מעדים ואוספת ראיות מזירת התאונה , המשטרה חוקרת תחת אזהרה את המעורבים בתאונה שלדעתה אשמים.

ישנה חשיבות להיות מיוצג על ידי עורך דין תעבורתי שבקיא בסדרי הדין הפלילים בזמן החקירה ובטח ובטח בזמן המשפט.
העמדה העונשית של התביעה בתיקים של גרימת מוות ברשלנות עקב תאונת דרכים היא עתירה למאסר בפועל ,מאסר על תנאי , פסילת רישיון הנהיגה לתקופה ממושכת , פסילה על תנאי של רישיון הנהיגה  , קנס ,פיצוי למשפחת הקורבן.ובמקרים של תאונת דרכים שאדם נפגע כתוצאה מתאונת הדרכים העמדה העונשית של המאשימה תהיה פסילה של רישיון הנהיגה , פסילה על תנאי של רישיון הנהיגה , קנס , פיצוי לנפגע.

עורך דין תעבורה שחר גולדנברג הינו עורך דין מנוסה בענייני תעבורה וחקירות משטרתיות ומסייע ללקוח בזמן המשבר ונותן ייצוג משפטי מהמעלה הראשונה עם תשומת לב ללקוח ולתיק.

לפרטים נוספים וייעוץ ניתן לפנות לעו"ד ונוטריון שחר גולדנברג בטלפון 052-3656873